KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15463014
nr 1546 3014
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "No name". Signerad. Olja på papper. Bildmått: 35x29 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:00:00
5/6 12:30:17